Ayşen Zeybekci Açıklaması '17 Yıl Önce AK Parti İle Beraber Çok Şey Değişti'

Haber Tarihi : 19.03.2019 15:36:18 AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci, Ödemiş, Kiraz, Beydağ, Bayındır ilçelerinde AK Parti teşkilatları, halk eğitim kursları ve ev ziyaretlerinde bulundu. Eşi Nihat Zeybekci ile İzmir’in hizmet ile tanışacağını belirten Ayşen Zeybekci, "Türkiye’nin başına çorap örmek için ülkemizin üzerinde oyunlar oynamaya devam ediyorlar. Ama artık eski Türkiye yok. Biz bu günlere sizlerin desteğiyle geldik. 17 yıl önce AK Parti ile beraber çok şey değişti. Kadınların duruşu da değişti, ülkenin talihi de değişti" dedi.
A +   A -

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci, kadınlarla buluşmaya devam ediyor. Ayşen Zeybekci, bu kapsamda Ödemiş, Kiraz, Beydağ, Bayındır ilçelerinde Beydağ, Ödemiş, Kiraz halkına, İzmirliler’in gücünü göstereceğine güveniyor ve inanıyoruz" dedi.

Eşi Nihat Zeybekci’nin İzmir’i çok önemsediğini ifade eden Ayşen Zeybekci, “Nihat Bey’in İzmir ile ilgili çok güzel hayalleri projeleri var. Gece gündüz demeden, vatandaşa hizmet için çalışıyor. İzmir’e baktığımızda doğru düzgün hiçbir hizmet göremiyoruz. Nasılsa seçim kazanacağız düşüncesiyle çalışmadan vatandaş için üretmeden yaşıyorlar. Tüm İzmir’i Ak Belediyecilik ile tanıştıralım ve gerçek hizmet anlayışını vatandaşlara gösterelim. Hizmetin en kalitelisini en üst seviyede alan bir İzmir olacak. Bu anlayışın mimarının adı da şüphesiz Nihat Zeybekci’dir" dedi

Bayındır’da sera çalışanları ile bir araya gelen Ayşen Zeybekci, "Bayındır daha güzel hizmetler ile tanışacak ve bu hizmetler Büyükşehir’de Nihat Zeybekci ile olunca İzmir hizmette bir numara olacak. İzmir sadece Türkiye’de değil dünyada konuşulur hale gelecek" şeklinde konuştu.

Ev ziyaretleri ile vatandaşların yanında olup sorun ve talepleri tek tek dinleyen Ayşen Zeybekci, böbrek nakli bekleyen diyaliz hastası Gamze Akkavak’ın evine konuk oldu. Anne Emine Akkavak, “Vatandaş odaklı hazırlanan bu projeler inşallah hayata geçince, rahat nefes alacağız. Kızım yıllardır böbrek hastası. Şükür devletimiz bize her konuda destek oluyor. Bu desteğin devamını bize İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Nihat Zeybekci ulaştıracak” diye aktardı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !