ÇİĞLİ HABERLERİ / İzmir

 • Çiğli'de Sanat Kursları Başladı İzmir’in Çiğli ilçesinde, belediye tarafından verilen görsel sanatlar yaz dönemi kursları başladı. Çeşitli branşlarda açılan kurslara yoğun ilgi yaşanırken, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü minik resim kursiyerlerini ziyaret etti.
 • Çiğli'de Yaz Konserleri Başlıyor İzmir’in Çiğli ilçesinde, kentin farklı mahallerinde düzenlenecek coşkulu konserlerin ilki Vildan Turan Akıncı konseri ile başlıyor.
 • Çiğli'de Büyük STK Buluşması Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Kongresi Partner Kent başvurularının kabul edilmesinin ardından; dernek, oda ve kooperatif yöneticilerini fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya getirdi.
 • İzmir'de Yangın Paniği İzmir’in Çiğli ilçesinde geri dönüşüm deposunda çıkan yangın paniğe neden oldu. Kısa sürede büyüyen yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alındı.
 • Belediye Personeli Ayda Bir Gün Evcil Hayvanıyla Mesaiye Geliyor Çiğli Belediyesi hayvan sevgisinin pekiştirilmesi adına Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, belediyede çalışan memur ve işçi personelin ayda bir gün evcil hayvanıyla mesaiye gelmesi uygulamasını başlattı.
 • Çiğli Belediyesi Avrupa Konseyine Partner Kent Olarak Kabul Edildi Çiğli Belediyesi’nin, Avrupa’nın en önemli projelerinden biri olarak kabul edilen Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi "Partner Kent" başvurusu kabul edildi.
 • Çiğli Belediyesinin Başkan Yardımcıları Mahalle Çalıştaylarını Başlattı İzmir’deki Çiğli Belediyesinde, her bir başkan yardımcısına bir mahallenin sorumluluğu verildi ve dört başkan yardımcısı sorumlu oldukları mahallelerde mahalle çalıştaylarına başladı. Aynı anda mahallelere makamını taşıyarak farklı bir çalışma yürüten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, başkan yardımcılarının yaptıkları toplantılarla Çiğli’nin geleceğini planlayacaklarını söyledi.
 • Çiğlili Kadınlar Uşakizade Köşkünde Çiğlili kadın ve çocuklar, Mustafa Kemal Atatürk ve Latife Hanım’ın ilk resmi nikahının kıyılarak Medeni Kanunun temelinin atıldığı Uşakizade Köşkünü ziyaret etti.
 • Başkan Gümrükçü'den İki Mahallede Şafak Mesaisi Makamını mahallelere taşıyarak vatandaş buluşmalarını gerçekleştiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü bir yandan da şafak mesaisine devam ediyor. Başkan Gümrükçü, sabah 06.00’da mahalle muhtarları ve başkan yardımcıları ile birlikte Balatçık ve Ahmet Efendi mahallelerine gitti, işe giden vatandaşlarla görüştü, esnaf ziyaretinde bulundu.
 • Hayatını Kaybeden Barış Akarsu'ya Doğum Gününde Anma Genç yaşta geçirdiği trafik kazasında yaşama veda eden Rock müziğinin sevilen ismi Barış Akarsu, doğum gününde İzmir’in Çiğli ilçesindeki kendi adını taşıyan parkta sevenleri tarafından anıldı.
 • Çiğli'de Muhtarlar Zirvesi Daha katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet üreten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, mahalle muhtarları ve azalarıyla bir araya geldi.
 • Çiğli'de Mahalle Buluşmalarına Devam Örnek bir uygulamaya imza atarak başkanlık makamını mahallelere taşıyan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, bu kez Evka 5 ve Atatürk Mahallesi sakinleriyle buluştu.
 • Çiğli'deki Anaokullarına Diyetisyen Desteği Çocukların erken yaşta doğru ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarının edinmesi amacıyla Çiğli Belediyesi, İzmir’de bir ilke imza atarak ilçedeki bütün anaokullarında çocuklara yönelik sağlıklı beslenme eğitimleri başlattı.
 • Başkan Gümrükçü'ye İKÇÜ Heyetinden Ziyaret Eğitimcilerle bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, ilk ve orta dereceli özel okullar ve anaokullarından sonra İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, rektör yardımcıları ve genel sekreter ile bir araya geldi.
 • Aynı Anda En Çok Araca Hizmet Verecek İzmir ve çevresinde otomotiv sektöründeki pek çok ürün grubunda hizmet sunan, Pirelli’nin yetkili satıcısı Yüksel Rot, ileri teknoloji makine parkına sahip ön düzen ve balans makineleriyle donattığı yeni şubesini İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmete açtı. Aynı anda 9 araca hizmet verebilen tesis, modern görünümü ve bilardo ve konsol oyunları gibi alanlarıyla alışılagelmiş sanayi algısını da yıkmaya hazırlanıyor.
 • Çiğli'de Başkanlık Makamı Mahallelere Taşındı Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, örnek bir uygulamaya imza atarak belediye başkanlık makamını mahallerle taşıyor. Mahalle muhtarlık binalarının yanına masa koyan Başkan Utku Gümrükçü, vatandaşın oturacağı sandalyeler ve ikram aracıyla gittiği dört mahallede vatandaşın talep, öneri ve sorunlarını dinledi.
 • Boşandığı Eşini Ve Baldızını Öldüren Zanlı Tutuklandı İzmir’in Çiğli ilçesinde, boşandığı eşini ve baldızını silahla öldüren zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
 • Çiğli Belediyesinde 13 Yeni Birim Kuruluyor İzmir’de Çiğli Belediyesi, vatandaşların talebinin çok daha hızlı ve kaliteli yerine getirilebilmesi ve hizmet çeşitliliğinin artırılması amacıyla yeni hizmet birimleri kuruyor.
 • İzmir'de Dehşet Açıklaması Eski Eşini Ve Baldızını Öldürdü İzmir’in Çiğli ilçesinde, açık cezaevinden izinli olarak çıkan bir adam, boşandığı eşi ve baldızına kurşun yağdırdı. Olayda baldız olay yerinde, eski eşi ise kaldırıldığı hastanede can verdi.
 • Cezaevinden Çıkan Eski Koca Dehşet Saçtı Açıklaması Eşini Ve Baldızını Öldürdü İzmir’in Çiğli ilçesinde, açık cezaevinden izinli olarak çıkan bir adam, boşandığı eşi ve baldızına kurşun yağdırdı. Olayda baldız olay yerinde, eski eşi ise kaldırıldığı hastanede can verdi.
 • Ağaçtan Düşen Karga Yavrusu Kurtarıldı İzmir’in Çiğli ilçesinde, ağacın yüksek dallarındaki yuvasından düşen minik karga yavrusu, Çiğli Belediyesi ekipleri tarafından kurtarılarak yuvasına tekrar konuldu.
 • ÇİBEM Sınavlarına Yoğun İlgi İzmir’in Çiğli ilçesinde, öğrencilere fırsat eşitliğinin sağlanması amacıyla eğitim desteğinin verildiği Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi (ÇİBEM)’de gelecek eğitim-öğretim döneminde eğitim almak isteyen öğrenciler seviye belirleme sınavına girdi.
 • Dezavantajlı Gruplar İçin Çiğli Belediyesi Ve Habitat Derneği Arasında İş Birliği İzmir’de, Habitat Derneği tarafından yürütülen projelerin ilçe yerelinde de uygulanması amacıyla Çiğli Belediyesi ile söz konusu dernek arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokolle teknoloji, finans ve girişimcilik alanlarında dezavantajlı gruplara yönelik projeler yürütülmesi ve yerelde kalkınmaya katkı sağlaması hedefleniyor.
 • Minik Alperen'in Babasına En Güzel Görev İzmir’in Çiğli ilçesinde okul servisinde unutulduktan sonra hayatını kaybeden minik Alperen’in babası Serkan Sakin, Çiğli Belediyesi Harmandalı Okul Öncesi Eğitim Merkezi sorumlusu oldu.
 • Çiğli Yaz Spor Okulları Açılıyor İzmir’de, Çiğli Belediyesi tarafından yüzlerce çocuğun spor yapma imkanı bulduğu yaz spor okulları açılıyor. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü da, ilçedeki çocuk ve gençleri spor yapmaya çağırdı.
 • Çiğli'de Eğitim Zirvesi Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’yi marka kent yapmak hedefiyle ilçede faaliyet gösteren ilk ve orta dereceli özel okullar ile okul öncesi özel eğitim kurumlarının kurucuları ve müdürleriyle bir araya geldi.
 • Çiğli'de Toplu Sözleşme Sevinci Çiğli Belediyesi ve Tüm-Bel Sen 2 No’lu şube arasında, memurları sevindiren toplu iş sözleşmesi imzalanırken, sözleşmeyle, memurların aldığı sosyal denge tazminatının tüm kalemlerinde yüzde 7 ve her mali yılın sonunda belirli oranda artış sağlanacağı belirtildi.
 • Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi Liselerde Anlatıldı İzmir’in Çiğli ilçesinde, dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim desteğinin sağlandığı Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi (ÇİBEM)’nde, yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıklar devam ediyor. Çiğli Belediyesi yetkilileri de, eğitimci meclis üyeleriyle birlikte liseleri tek tek dolaşarak öğrenciler ve okul idarecilerine ÇİBEM’i anlattı.
 • Çiğli Kıyıları Pırıl Pırıl İzmir’de Çiğli Belediyesi tarafından, Çevre Haftası nedeniyle dünyada ve ülkemizde yaşanan çevre kirliliğine dikkat çekmek için Çiğli Sasalı’da bulunan Homa Dalyanı’nda başlatılan kıyı temizliği çalışması geniş katılımla gerçekleştirildi. Gediz Deltası’nın UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmasını isteyen Çiğli Belediye Başkan Utku Gümrükçü, kıyı boyunca ekiplerle birlikte çöp topladı.
 • Çiğli Homa Dalyanı Pırıl Pırıl Olacak İzmir’de Çiğli Belediyesi tarafından, dünyada ve ülkemizde yaşanan çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla, Çiğli Homa Dalyanı’nda kıyı temizliği kampanyası başlatıldı. Homa Dalyanı temizliğinin, geniş gönüllü katılımıyla yarın gerçekleştirileceği ifade edildi.
 • İzmir'e Şehit Ateşi Düştü Niğde’nin Demirkazık Dağı’nda, tırmanış yaparken ayağını kıran dağcıyı kurtarmak için bölgeye giden askeri helikopterden düşen ve şehit olan askerin İzmir’deki baba ocağına acı haber ulaştı.
 • Abla Ve Ağabeylerinden Çocuklara Bayram Hediyesi Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 3’üncü sınıf öğrencileri, ’mobilya tasarımı’ dersi kapsamında en anlamlı sosyal sorumluluk projelerinden birine imza attılar. Üniversite öğrencileri tarafından Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) İzmir Çiğli Eğitim Parkı’nda faaliyetlere katılan çocukların eğitim ve eğlence alanlarına yönelik tasarlanan mobilyalar, bayram öncesi üretilip eğitim parkına bağışlandı.
 • Çiğli Belediyesinden Okullara Satranç Takımı Çiğli Belediyesi tarafından ilçedeki tüm okullara iki adet satranç takımı dağıtıldı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, gençlerin zihinsel gelişimine önemli katkısı olan satrancı yaygınlaştırmak istediklerini bu amaçla okullara satranç takımı dağıttıklarını söyledi.
 • Çiğli Belediyesinde Bayramlaşma Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü Ramazan Bayramı öncesinde tüm belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Gümrükçü çeşitli mahallelerde bulunan belediye birimlerini tek tek gezerek belediye çalışanlarının bayramını kutladı.
 • İzmir'deki Harmandalı Çöplüğü Enerji Santraline Dönüşüyor Türkiye’nin ilk düzenli tesisi Harmandalı Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi’nde Eylül ayından itibaren 130 milyon TL maliyetlik yatırımla elektrik üretimi yapılacağını belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Buradan senede en az 10-12 milyon civarında gelir elde edilecek” dedi.
 • Yaşlılar Bayram İçin Güzelleşti Çiğli Belediyesinin sosyal projelerinden biri olan yaşlılara evde bakım hizmeti kapsamında Çiğli’de huzurevlerinde kalan yaşlı kadınlara Ramazan Bayramı öncesi kuaför hizmeti verildi.
 • İzmir Yaşam Alanları Çiğli'de Buluştu İzmir şehir merkezi ile ilçelerindeki yaşam alanlarında, etkili olabilecek örgütlü yapıya duyulan gereksinim kapsamında “bireysel katılım” temelli olarak kurgulanan İzmir Yaşam Alanları (İYA), Çiğli Belediyesi Meclis salonunda yaptığı toplantı ile örgütlenmesini tamamladı.
 • Başkan Gümrükçü'den Öğrencilere Başarı Dileği Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi’ne (ÇİBEM) devam eden öğrencileri ziyaret etti, sınavlara girecek 8. ve 12. sınıf öğrencilerine başarılar diledi.
 • Camiler Bayrama Hazır Çiğli’deki tüm cami ve cem evlerini düzenli aralıklarla temizleyen Çiğli Belediyesi ekipleri, Ramazan ayında özellikle bayram öncesinde camilerin temizlik periyodunu artırdı. Belediye temizlik ekipleri ilçede bulunan camilerin tamamını dip bucak temizledi.
 • Miniklerden Renkli Yıl Sonu Gösterisi Çiğli Belediyesi Harmandalı Okul Öncesi Eğitim Merkezi ve Harmandalı Semt Merkezi’ne devam eden öğrenciler muhteşem bir finalle 2018-2019 eğitim öğretim sezonunu kapattı. Miniklerin eğlencesine katılan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, okul öncesi eğitim merkezini diğer semtlerde de açacaklarını söyledi.
 • Başkan Utku Gümrükçü Sabah Mesaisinde Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sabah mesailerine devam ediyor. Başkan Gümrükçü, mahalle sorunlarını yerinde tespit etmek ve talepleri yerinde dinlemek üzere sabahın erken saatlerinde mahallelere giderek vatandaş ve esnafla bir araya geliyor.
 • Zabıtadan Bayram Öncesi Denetimler Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla denetimleri sıklaştırdı. Özellikle gıda üretimi yapan işyerlerine yönelik denetimleri artıran zabıta ekipleri, bayram süresince de görevlerinin başında olacak.
 • Hayvanseverler Patili Dostlarıyla Buluştu Çiğli Belediyesi hayvanseverler ile patili dostları bir araya getirdi. Çiğli Belediyesi Akvaryum Cafe’de yapılan “Pati Dostları Festivali”nde birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirildi. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü Çiğli’de hayvanlara dönük birçok projeyi gerçekleştireceklerini söyledi.
 • Çocuklar Motto Hareket Şenliği'nde Öğrendikleri Fiziksel Aktiviteleri Sergiledi Allianz Türkiye’nin İzmir’de 7-12 yaş arası çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Allianz Motto Hareket’in İzmir’deki dönem kapanışı şenlikle kutlandı.
 • Çiğli'de Vezneler Hafta Sonu Açık Emlak ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Cuma günü sona eriyor. Vergisini ödemek isteyen vatandaşların mağdur olmaması için Çiğli Belediyesi veznelerini hafta sonu açık tutacak. Çiğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri vatandaşların cezalı vergi ödememesi için veznelerin cumartesi ve pazar günü de 08.30 ile 16.30 saatleri arasında hizmet vereceğini belirtti.
 • Şarampole Düşmekten Son Anda Kurtarıldı İzmir’in Çiğli ilçesinde, şarampolün kenarında askıda kalan hafif ticari araç içerisinde uyuyakalan bir kişi 15 metre yükseklikten şarampole düşmekten son anda kurtarıldı.
 • Çiğli Belediyesinden Dikkat Çeken Mars Bileti Paylaşımı İzmir’de Çiğli Belediyesi, NASA’nın "Mars 2020" uzay aracıyla 2020 yılının temmuz ayında Mars’a yapacağı yolculuğa dahil olurken, belediye elektronik yolcu biletini sosyal medya hesabından paylaştı.
 • Çiğli'nin Mahallelerindeki İftar Sofralarına Onlarca Kişi Katılıyor İzmir’de, Çiğli Belediyesi tarafından, Ramazan ayında; kardeşlik, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma ruhunun pekişmesi amacıyla mahallelerde iftar yemekleri düzenleniyor.
 • Çevreci Resimlere Ödülleri Verildi İzmir’de Çiğli Belediyesi, öğrencilerde çevre bilincinin oluşturulması amacıyla “Çevre” konulu ödüllü resim yarışması düzenledi.
 • ÇİBEM'e Başvurular Başladı Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi (ÇİBEM) tarafından, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde açılacak derslere katkı kursları için kontenjan belirleme sınavına başvurular başladı. Halen ilkokul 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7, 8. sınıf ve lise 9, 10 ile 11. sınıfta eğitim gören öğrenciler 17 Haziran’a kadar sınav başvurularını yapabilecekler.
 • Çiğli'de Satranç Heyecanı Çiğli Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) İzmir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen satranç turnuvasına katılan 200 sporcu iki gün boyunca kıyasıya mücadele etti.
 • Çiğli'deki Kutlamaların Adresi Mektebim Okulları Oldu Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, İzmir’in Çiğli ilçesinde Mektebim Okullarında düzenlenen törenle kutlandı.
 • Gençler Çiğli'de Redd İle Coştu Milli mücadelenin 100. yılında Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri, Grup Redd konseri ve ile zirveye ulaştı. Şölen havasında geçen kutlamalarda, Rock müziğinin sevilen ismi Grup Redd, coşkulu kalabalığa muhteşem bir gece yaşattı.
 • Çiğli'de Milli Mücadelenin 100. Yılı Kutlanıyor İzmir’in Çiğli ilçesinde, milli mücadelenin 100. yılı nedeniyle "İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl" etkinlikleri kapsamında önce sergi açıldı, ardından da “100. Yılında Milli Mücadele” konulu söyleşi düzenlendi.
 • Serinlemek İçin Havuza Giren Mimar Boğuldu İzmir’in Çiğli ilçesinde serinlemek için havuza giren vatandaş boğularak hayatını kaybetti.
 • 1923 Öğrenciden 2023'E Mektup İzmir’in Çiğli ilçesinde eğitim gören 1923 öğrenci, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 yılına mektup yazıyor. 2023’teki Cumhuriyet hayalinin yazılacağı mektup kağıtları ve zarflar, Çiğli Belediyesi tarafından öğrencilere dağıtıldı.
 • Milli Mücadele'nin 100. Yıl Kutlamalarına Coşkulu Kortej Milli Mücadelenin 100. yılında Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri kortej yürüyüşü ile başlarken, vatandaşlar alkışlarıyla korteje eşlik etti.
 • Ramazan Ayında Öğrencileri Sevindiren Hediye Kur’an’a Hizmet Derneği, Kur’an kursu öğrencilerine yönelik Ramazan ayı nedeniyle eğitim setleri dağıttı.
 • Başkan Gümrükçü'den Şafak Mesaisi Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sabah erken saatlerde mahalle muhtarları ve başkan yardımcıları ile sahaya inerek, vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 'İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl' Etkinlikleri Başlıyor 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen "İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl" etkinlikleri ile başlıyor.
 • Çiğli'de 'Benimle 5 Dakika Hayatı Paylaşır Mısın?' Etkinliği Engelliler Haftası nedeniyle Çiğli Belediyesi ve İzmir Rehabilitasyon Spor Kulübü Derneği iş birliğiyle, "Benimle 5 dakika hayatı paylaşır mısın?" isimli bir etkinlik düzenlendi.
 • 100 Yıllık Bağımsızlık Ateşi Çiğli'de Yanacak Bağımsızlığımızın sembolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri kapsamında kapsamlı bir programla kutlanacak.
 • Çiğli'de Belediye Şoförleri Eğitim Alacak Çiğli Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan şoförlere, hizmetlerin çok daha nitelikli sunulabilmesi için güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi verilecek.
 • Başkan Gümrükcü Açıklaması 'Kentlilik Bilincini Oluşturmak İçin Çalışacağız' Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi yönetimiyle bir araya gelen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, "Sivil toplum kuruluşları ve odalarımızla birlikte kentlilik bilincini oluşturmak için çalışacağız" dedi.
 • İzmir'de Tartışma Kanlı Bitti Açıklaması 1 Ölü İzmir’in Menemen ilçesinde, tartıştığı kişi tarafından bıçak ile ağır yaralanan bir kişi hayatını kaybetti.
 • Miniklere Başkan Gümrükçü'den Yerel Yönetim Dersi İzmir’in Çiğli ilçesinde özel bir okulun 3. sınıf öğrencileri, yerel yönetimler dersi kapsamında geldikleri Çiğli Belediyesi’nde, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’den belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
 • Meslekte 28-39 Yılını Tamamlayan Çalışanlar Belge Aldı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nde, meslekte 28-39 yılını tamamlayan çalışanlara belge verildi.
 • Çiğli'de Sanat Atölyesi Yıl Sonu Sergisi İzmir’de, Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen "Sanat Atölyesi Yıl Sonu Sergisi" Çiğli Belediyesi Sergi Salonunda geniş katılımlı törenle açıldı.
 • İzmir'de Zincirleme Kazada 1 Sürücü Viyadükten Aşağı Düştü İzmir’in Çiğli ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında aracından fırlayan bir sürücü viyadükten aşağıya düşerek yaralandı.
 • Kanser Tedavisinde Yeni Model İzmir'de Kent Sağlık Grubu, Houston Methodist Hospital (HMH) işbirliği ile Türkiye’nin en kapsamlı onkoloji merkezlerinden biri olan Kent Onkoloji Merkezi İzmir’de açıldı. Kişiselleştirilmiş tedavi sürecinin uygulanacağı merkeze gelen HMH Radyasyon Onkolojisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Brian Butler, hastaların kendi kanser hücreleri kullanılarak aşılar üreteceklerini, bunun henüz başlangıç aşamasında olduklarını kaydetti.
 1  2  ...  22 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !