KARABAĞLAR HABERLERİ / İzmir

 • Bu Pazarda Sadece Kadınlar Çalışıyor İzmir Uzundere köyünde yaşayan kadınlar, kurdukları pazar yerinde el emeği ürünlerini satıyor. Birkaç kadının girişimiyle başlayan ‘üretici kadın pazarı’nda şimdi 70 kadın alın teriyle para kazanıyor. En büyük isteklerinin kooperatifleşmek olduğunu belirten pazarcı Aliye Çetin, “Pazarda kendi ürünlerimi satmadan önce kocam olmadan bir yere gidilmez sanırdım. Şimdi turlara çıkıyorum. Pazarda kazandıklarımla 57 il gezdim” diyerek kadınların gücünü ortaya koyuyor.
 • İzmir'de Moloz İsyanı Açıklaması Uzundere Yok Oluyor İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Uzundere Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, sahipsiz moloz ve hafriyatların köylerine izinsiz döküldüğü gerekçesiyle isyan etti. Yetkililere seslenen vatandaşlar, çevre kirliliğinin bir an evvel sona ermesini istiyor.
 • Geri Gelen Araç Yayaya Çarptı Açıklaması 1 Yaralı İzmir’in Karabağlar ilçesinde geri geri gelen aracın çarptığı vatandaş ağır yaralandı.
 • İzmir'de Tartışma Kanlı Bitti Açıklaması 1 Yaralı İzmir’in Karabağlar ilçesinde iki kişi arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine bir kişi bıçakla yaralandı.
 • Dayısını Küfür Ettiği İçin Öldürmüş İzmir’de tartıştığı dayısını tabancayla vurarak öldüren bekçi, mahkemede verdiği ifadesinde dayısını kendisine küfür ettiği için vurduğunu söyledi.
 • 'Hurda Kağıt İhraç Edilmesin' Çağrısı Türkiye’de selüloz üretiminin yetersiz olması nedeniyle kağıt sektöründe yıllık 1 milyar doların üzerinde dış ticaret açığı verildiğini belirten Ege Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Cahit Doğan Yağcı, Türk kağıt sektörünün ham madde sorunu yaşamaması için hurda kağıt ihracatının durdurulması çağrısında bulundu.
 • İzmir'de Gençlerin Kavgası Kanlı Bitti Açıklaması 1 Yaralı İzmir’in Karabağlar ilçesinde iki genç arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı.
 • Çukurda Boğulan Kardeşlerin Davasında Sanık Sayısı 7'Ye Yükseldi İzmir’de boş arazide oynarken 1,5 metre derinlikteki içi su dolu çukura düşen kardeşlerin yaşamını yitirdiği olayla ilgili tutuksuz 5 sanığın yargılandığı davada, olayla ilgili hazırlanan yeni bilirkişi raporuna göre davaya 2 sanık daha eklendi.
 • İzmir'de silahlı saldırı! Yaralılar var İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir kişi aralarında daha önce husumet olduğu iddia edilen üç kişiye tabancayla ateş açıldı. Açılan ateş sonucunda üç kişi yaralandı.
 • Market Cinayetinde Yeni Karar Çıktı İzmir’de tartıştığı market sahibini bıçaklayarak öldüren ve onun dini nikahlı eşini yaraladığı iddiasıyla aldığı hapis cezası kararının Yargıtay tarafından bozulan tutuklu sanık ile olayla bağlantılı 6 sanık hakkında yeni karar çıktı.
 • Damadını Pompalı Tüfekle Vuran Kayınpederin 26 Yıla Kadar Hapsi İstendi İzmir’de iş yerini bastığı damadını ve kardeşini pompalı tüfekle yaralayan kayınpeder hakkında, savcı 1 yıldan 26 yıla kadar hapis cezası talep etti.
 • Otizm Farkındalık Günü'nde Renkli Etkinlikler Her yıl 2 Nisan’da dünya genelinde düzenlenen Otizm Farkındalık Günü kapsamında, İzmir’in Konak Meydanı da renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı.
 • Görenleri Hayrete Düşüren Benzerlik Binali Yıldırım’a benzerliği ile tanınan Zekeriya Yetkin, İzmir’de meraklı bakışlar arasında oyunu kullandı. Sandık görevlileri Yetkin’i Binali Yıldırım zannederken, şaşkınlıklarını gizleyemeyen vatandaşlar da Binali Yıldırım’ın benzeri ile fotoğraf çektirdi.
 • Herkes Binali Yıldırım Zannetti Açıklaması Benzeri Meraklı Bakışlar Arasında Oy Kullandı Binali Yıldırım’a benzerliği ile tanınan Zekeriya Yetkin, İzmir’de meraklı bakışlar arasında oyunu kullandı. Sandık görevlileri Yetkin’i Binali Yıldırım zannederken, şaşkınlıklarını gizleyemeyen vatandaşlar da Binali Yıldırım’ın benzeri ile fotoğraf çektirdi.
 • Nihat Zeybekci Açıklaması 'Çocuklarımızı Sokaktan Kurtaracağız' Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, seçim dönemi boyunca uğramadığı semt bırakmadığı İzmir’de, karşılaştığı olumsuz manzaralardan çok etkilendiğini söylerken, 1 Nisan’dan sonra da İzmir’e hizmetkar belediyeciliğin hakim olacağını, çocukları sokağa mahkum edilmişlikten kurtaracaklarını ifade etti.
 • Esnaftan Zeybekci'ye Açıklaması 'Kemeraltı'nı Kurtar Başkanım' İzmir’in tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda esnaf ziyareti yapan Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, "Kemeraltı’nı kurtar başkanım”, “Yaparsanız siz yaparsınız” diyerek dert yanan esnafa, dünyanın en büyük açık hava çarşında tarihi dokunun canlandırılarak parlayan yıldız haline geleceğini söyledi. Daha önce CHP’ye oy verdiğini söyleyen vatandaşlar da artık oylarının hizmet getirecek Zeybekci’ye olduğunu aktardı.
 • Vinçten Düşen İşçi Hayatını Kaybetti İzmir’in Karabağlar ilçesinde çalıştığı bir inşaatta vinçten düşen işçi hayatını kaybetti.
 • İzmir'de Silahlı Saldırı Açıklaması 1 Ölü İzmir’in Karabağlar ilçesinde, pompalı tüfekle saldırıya uğrayan bir kişi hayatını kaybetti.
 • AK Parti'li Nasır'dan 'Kentsel Dönüşüm' Müjdesi Riskli alanlar içerisinde yer alan ve İmar Barışı kapsamında yapı kayıt belgesi alınan taşınmazların satışının mümkün olduğunu açıklayan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının gerekli yazıyı İzmir Valiliğine gönderdiğini söyledi.
 • Zeybekci Açıklaması 'İzmir'in Talihini Değiştireceğiz' Karabağlar ve Bayraklı’da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, hizmet destanıyla İzmir’i 21’inci yüzyıla yakışan hale getireceklerini söyledi. İki ilçede de coşkuyla karşılanan Nihat Zeybekci, vatandaşların “Aşığız Sana” şarkısıyla tempo tutması üzerine, “Biz de vatan aşığıyız, bayrak aşığıyız, İzmir aşığıyız. İzmir’in talihini değiştireceğiz” diye yanıt verdi.
 • Cumhur İttifakı Adayı Zeybekci, KADER Üyeleriyle Buluştu Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KADER) üyeleriyle bir araya geldi. Zeybekçi, derdinin İzmir olduğunu söyleyerek muasır medeniyetler yolculuğunda yarış dışında kalan İzmir’in 21’nci yüzyıla hazırlık trenini kaçırmak üzere olduğunu belirtti.
 • Kurusıkı Tabancayla Soygun Açıklaması 50 Bin Lirayla Kaçtı İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir banka şubesine silahıyla giren bir kişi, çalışanları tehdit ederek 50 bin lira parayla kaçtı. Kurusıkı tabancayla soygunu gerçekleştiren şahıs daha sonra polise teslim oldu.
 • AK Partili Doğan'dan Gençlere Ve Çocuklara Söz Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı AK Partili Bilal Doğan, Karabağlar’ı adım adım dolanarak projelerini anlatmaya devam ediyor. Karabağlar’ın çocuklarının ve gençlerinin de Karabağlar gibi göz ardı edildiğini söyleyen Doğan, en büyük hayalinin mutlu ve üretken bir gençlik olduğunu söyledi.
 • En Özel Hediye, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'den Özel öğrenciler, el emeği göz nuru hediyeleri ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü kadın personelinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi’nin okuldaki öğrencilere materyal desteği vermesi ise minikleri mutlu etti.
 • Çavuşoğlu Açıklaması 'Sokakta Sohbet Ettiğimiz CHP'lilerin Yüzde 100'Ü İzmir'in Geri Kaldığını Kabul Ediyor' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün sokakta sohbet ettiğimiz CHP’lilerin yüzde 100’ü İzmir’in geri kaldığını kabul ediyor" dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'İzmir'e Getirdiğim Yabancı Misafirler Benimle Dalga Geçiyorlar' Dışişleri Bakanlığı’nın İzmir’de düzenlediği toplantılardan memnun kalmadığını söyleyen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Kusura bakmasınlar İzmir’de birkaç kez uluslarararası toplantı yaptım ama istediğim düzeyde toplantı yapamadım. İzmir’e getirdiğim yabancı misafirler benimle dalga geçiyorlar. Türkiye’nin en güzel şehri böyle mi olmalı” dedi.
 • Bakan Kurum Açıklaması 'Bedeli Ne Olursa Olsun Bu Kentsel Dönüşümü Yapacağız' İzmir Karabağlar’da ‘Kentsel Dönüşüm’ konulu toplantıda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ilçedeki vatandaşlara bazı müjdeler verirken, "Bedeli ne olursa olsun bu kentsel dönüşümü yapacağız. Yaparken de vatandaşımızın rızası çerçevesinde, sizleri yanımıza alarak yapacağız" dedi.
 • Soyer, 'Büyük Başkan' Sloganıyla Karşılandı Millet İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Erzurum Aşkaleliler Derneği’ni ziyaret etti. Soyer ardından Çamlıkule Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Öğleden sonra Gültepe halkı ve esnafıyla bir araya gelen Tunç Soyer, burada "Büyük Başkan" sloganıyla karşılandı.
 • Bakan Pakdemirli Açıklaması 'Bizim 100 Yıllık Planlar Yapmamız Lazım' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2023’de 7 milyar adet fidanı toprakla buluşturacaklarını ve gelecek nesiller için artık daha uzun vadeli planlar yapılması gerektiğini belirterek, “Devlet 10 yıllık plan yapıyorsa, bizim 100 yıllık, 2023, hatta 2123 yılı orman planlamasını yapmamız lazım” dedi.
 • Babasının Bıçak Darbesiyle Ölen Liseli Genç Toprağa Verildi İzmir’in Konak ilçesinde tartıştığı babası tarafından bıçaklanarak öldürülen lise öğrencisi gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazede talihsiz gencin annesinin feryatları yürekleri dağladı.
 • İzmir'de Seyir Halindeki Araca Pompalı Tüfekle Ateş Açıldı Açıklaması 1 Ağır Yaralı İzmir’de, henüz belirlenemeyen bir nedenle, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğrayan Serdar Uyanık (33) ağır yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Uyanık’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.
 • Ayşen Zeybekci Açıklaması 'İzmir'de Trafik Derdi Sona Erecek' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci, Karabağlar ilçesinde ev ziyaretlerinde bulundu. Kadınları tek tek dinleyip, sorun ve önerileri not alan Zeybekci, “Nihat Bey’in İzmir’in trafik sorununu bitirecek önemli projeleri var” dedi.
 • AK Partili Doğan Açıklaması 'Karabağlar Betondan Bir Çöle Dönmüş' AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan, İzmir Medya Platformu üyesi gazetecilerle bir araya geldi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak projeleri hakkında bilgi veren Doğan, Karabağlar nüfusunun hızla büyümesine rağmen nüfus yoğunluğunun sorunlarını çözecek yatırımları alamadığını belirterek, "Karabağlar’ın yerel yönetimi yeşil alan konusunda sadece sınıfta kalmamış adeta okuldan atılacak duruma gelmiş. Karabağlar betondan bir çöle dönmüş" diye konuştu.
 • Karabağlar Belediyesi Spor A.Ş.'Deki İşçiler Grevde İzmir’de, Karabağlar Belediyesi’ne bağlı Karabağlar Belediyesi Spor A.Ş., grev kararı aldı. Belediye grev kararına ilişkin, "Görüşmelerde, işçi ücretlerine 2018 yılında açıklanan yüzde 20,30 olan enflasyon oranının da üzerinde (bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde verilecek olan net 2 bin 500 TL iyileştirme de dahil) ortalama yüzde 29,8 oranında ücret artışı önerilmiştir. Sendika verilen bu teklifi kabul etmeyerek ortalama yüzde 54 oranında ücret artışı talep etmiştir" denildi.
 • Bilal Doğan Açıklaması 'Artık 'Dur' Deme Zamanı' Ak Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan, Ege Bölgesi Doğu Anadolu Güçbirliği Derneği’ni ziyaret etti. 31 Mart seçimlerinin Karabağlar ve İzmir için dönüm noktası olduğunu belirten Doğan, ne İzmir’İn ne de Karabağlar’ın bir 5 sene daha kaybetme şansı bulunmadığını vurguladı.
 • Damadını Pompalı Tüfekle Vuran Kayınpederden Şok Eden Savunma İzmir’de iş yerini bastığı damadını ve kardeşini pompalı tüfekle yaralayan kayınpeder, öldürme amaçlı ateş etmediğini savunarak, "Öldürmek isteseydim, cebimdeki domuz kurşunlarını kullanırdım" dedi.
 • Bakan Kasapoğlu Açıklaması 'İzmir İçin Çok Güzel Projelerimiz Var' Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İzmir bizim için çok önemli. İzmir’deki sporcularımızın keşfedilmesiyle ilgili birçok projemiz var" dedi.
 • Zeybekci Açıklaması 'İzmirli Artık Uyandı' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, İzmirlilerin artık uyandığını belirterek, "1 Nisan’dan itibaren, imkansız denen sorunların tek tek nasıl çözüldüğünü İzmirlilere göstereceğiz” dedi.
 • Sevgililer Günü'nde Müebbet Hapis Cezası İzmir’de tartıştığı sevgilisini bıçaklayarak öldüren adama, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde görülen davada “kasten öldürme” suçundan indirim yapılmadan müebbet hapis cezası verildi.
 • Sevgili Katiline 14 Şubat'ta Sevgililer Gününde 'İndirimsiz Müebbet' İzmir’de tartıştığı sevgilisini bıçaklayarak öldüren adama, 14 Şubat Sevgililer Gününde görülen davada “kasten öldürme” suçundan indirim yapılmadan müebbet hapis cezası verildi.
 • İzmir Yağmura Teslim Dün öğle saatlerinde başlayan sağanak, İzmir’de etkili oldu. Şehrin bazı bölgelerinde su birikintileri oluşurken, bir ağaç da yola devrilerek üç arabayı hasara uğrattı. Ağacın devrildiği sokakta yaşayan vatandaşlar, ağacın risk tekil ettiğini daha önce belediye yetkililere bildirdiklerini belirtti.
 • Bilal Doğan Açıklaması 'Sorunların Farkındayız, Çözümlerini Biliyoruz' AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Cennetoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla toplanarak sorunlarını yerinde dinleyerek, "Sorunların farkındayız, çözümlerini biliyoruz" dedi.
 • Zeybekci'den CHP'nin Adayı Soyer'e Sert Eleştiriler AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, CHP adayı Tunç Soyer’in "İzmir uyuyan bir güzel. Öperek uyandıracağız, silkeleyeceğiz" sözlerine cevap vererek, "20 yıldır buradasınız. Kim uyuttu İzmir’i? Bu söz İzmir’i uyuttuklarının itirafıdır" dedi.
 • Uyanan Baba Sobadan Zehirlenen Ailesini Kurtardı İzmir Karabağlar’da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kişilik aile, babanın uyanması sayesinde kurtuldu.
 • AKUT İzmir Ekibi, Karabağlar'daki Okullarda Depremle İlgili Sunum Yapacak Arama Kurtarma Derneği (AKUT) İzmir ekibinin gönüllüleri, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu ziyaret etti.
 • Karabağlar'a 4 Bin Metrekarelik 160 Araçlık Otopark İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karabağlar’da yapımını sürdürdüğü iki katlı 160 araçlık otoparkın, yaz aylarında hizmete alınacağı bildirildi.
 • Döner Bıçaklı Saldırgana 31 Yıl 6 Ay Hapis Cezası İzmir’de 2 kişiyi döner bıçağıyla yaralayan ve bir işyerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla yargılanan zanlı, 31 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
 • Bir Mum Da Oğlu İçin Yaktı ‘Aydınlanma yolunda bir mum da sen yak’ projesi kapsamında İzmirli gazeteci İbrahim Irmak’ın 3 yıl önce hayatını kaybeden oğlu Çağlayan Irmak’ın adını verdiği İzmir Üçkuyular Mahallesindeki Çağlayan Irmak Kütüphanesi hizmete açıldı.
 • Otomobil Alevlere Teslim Oldu İzmir’de seyir halinde alev alan otomobil kısa sürede alevlere teslim oldu. İtfaiyenin söndürdüğü araç kullanılamaz hale geldi.
 • Dere Kenarındaki Ev Göçük Riski Nedeniyle Boşaltıldı İzmir’de dere yatağı kenarındaki 2 katlı ev, yoğun yağıştan dolayı toprak kayması yaşanınca göçük riski nedeniyle belediye tarafından mühürlendi. 4 kişilik aile ise evlerini boşaltmaya başladı.
 • Yargıtay'ın Bozduğu Davada İndirimsiz Müebbet Birlikte yaşadığı eski eşini öldürdüğü için aldığı müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan Uğur Bunyak, yeniden yargılandığı davada son söz olarak “Hastalık yüzünden sevdiğim kadını öldürdüm” derken yine müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • İzmir Fırtınanın Ardından Normale Dönüyor İzmir’de dün akşam saatlerinde hızı saatte 90 kilometreye ulaşan fırtına, ağaçları devirdi, çatıları ve minareleri uçurdu. Oluşan zarar havanın aydınlanmasıyla ortaya çıkarken hasarlar giderilmeye başlandı.
 • AK Parti'den Aday Adayı Olan Eski Kaymakamdan CHP İle Görüştüğü İddialarına Açıklama AK Parti İzmir’de belediye başkanlığı için aday adayı olan ancak parti tarafından aday gösterilmeyen eski Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, CHP’den aday olacağı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “AK Parti’de saha çalışmalarında bulunmaktayım. Benim CHP’den veya başka bir partiden aday olmak gibi bir niyetim olmadığı gibi CHP’den de bir teklif gelmemiştir” dedi.
 • Sevgili Cinayetinde Karar Duruşması 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmir’de tartıştığı sevgilisini bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan adam hakkında, iddia makamı tarafından “kasten öldürme” suçundan müebbet hapis cezası istenirken, davaya bakan hakim ise muhtemelen kararın çıkacağı bir sonraki duruşmayı 14 Şubat Sevgililer Gününe erteledi.
 • Özel Öğrencilere Çevreye Duyarlı Karne İzmir’de 850 bin öğrenci, karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi. İzmir Karabağlar Şehit Lütfü Gülşen Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinin özel öğrencileri ise, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’nin elinden Sıfır Atık Projesi kapsamına doğaya karışan karnelerini ve çiçek ve çam tohumlarını aldı.
 • Ukrayna'da Öldürülen Zeynep, İzmir'de Defnedildi Ukrayna’nın Harkov kentinde arkadaşı Buket Yıldız ile birlikte öldürülen üniversite öğrencisi Zeynep Hüsünbeyi memleketi İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.
 • Zeynep'in Cenazesi Baba Ocağında Açıklaması 'Canımızı Kaybettik' Ukrayna’nın Harkov kentinde arkadaşı Buket Yıldız ile birlikte öldürülen üniversite öğrencisi Zeynep Hüsünbeyi’nin cenazesi, İzmir’deki baba evine getirildi.
 • Ukrayna'da Öldürülen Zeynep'in Cenazesi Baba Ocağına Getirildi Ukrayna’nın Harkov kentinde arkadaşı Buket Yıldız ile birlikte öldürülen üniversite öğrencisi Zeynep Hüsünbeyi’nin cenazesi, İzmir’deki baba evine getirildi.
 • TBMM Başkanı Yıldırım İzmir'de Kahvehaneyi Ziyaret Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İzmir’de bir kahvehaneyi ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
 • Önce Köpeğe Tekme Attı Sonra Sopa İle Saldırdı İzmir’in Karabağlar ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi önce köpeğe tekme attı, ardında da hızını alamayıp sopayla dövdü.
 • İzmir'de Büyük Fair-Play Örneği İzmir’de, amatör bir maçta yaşanan centilmenlik örneğinde, bir oyuncunun ikili mücadele sırasında yere düşmesinin ardından rakip takımın oyuncusu topu filelere gönderdi. Golü atan takımın yöneticileriyse, yere düşen rakip takımın futbolcusuna faul yapıldığını bildirerek, hakemin ‘gol’ kararına rağmen kararda adaletsizlik olduğunu düşündü ve kendi kalelerine gol atılmasına müsaade etti.
 • Gaspçılar Bu Sefer Yılbaşı Biletlerine Göz Dikti İzmir’de Milli Piyango bileti satıcısını, evine girmek üzereyken yakalayan hırsız, piyangocunun boğazını sıkarak gasp etti. Yılbaşı biletlerini ve paraları alıp kaçan zanlının bir an önce yakalanmasını isteyen 78 yaşındaki Selahattin Odacı, gaspçıya seslenerek, "Biletlerimi geri getirirse şikayetimden vazgeçeceğim, yeter ki biletlerimi getirsin" dedi.
 • Eski Eş Cinayeti Davasında Ceza Ehliyeti Raporu Bekleniyor İzmir’de, birlikte yaşadığı eski eşini öldürdüğü için aldığı müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan Uğur Bunyak, yeniden yargılandığı davada, sanık için istenen ceza ehliyeti raporunun gelmemesi üzerine duruşma ertelendi.
 • Otomobil Tamircisinde Yangın İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan bir otomobil tamircisinde çıkan yangın büyük paniğe sebep oldu.
 • Kadın Şikayetçi Olmayınca Serbest Bırakıldı İzmir’de sokak ortasında bir kadını darp eden bir şahıs yakalandı. Darp edilen kadının şikayetçi olmaması üzerine şüpheli serbest bırakıldı.
 • Sokak Ortasında Kadını Acımasızca Döven Zanlı Önce Yakalandı Sonra Serbest Bırakıldı İzmir’de sokak ortasında bir kadını darp eden bir şahıs yakalandı. Darp edilen kadının şikayetçi olmaması üzerine şüpheli serbest bırakıldı.
 • Kepengi Kazmayla Kırdılar, 50 Bin TL'lik Altın Çaldılar İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan bir kuyumcu dükkanının kepenklerini kazmayla kıran hırsızlar, yaklaşık 50 bin TL’lik altın çaldı.
 • Kadına Şiddete Bir Yenisi Eklendi İzmir’de çekildiği öğrenilen ve tepki çeken görüntülerde, bir kadın sokak ortasında bir erkek tarafından yumruklu, tekmeli şiddete uğradı.
 • İzmir'de Bir Kadının Şiddet Gördüğü Korkunç Anlar Kamerada İzmir’de çekildiği öğrenilen ve tepki çeken görüntülerde, bir kadın sokak ortasında bir erkek tarafından yumruklu, tekmeli şiddete uğradı.
 • İzmir'de Gece Bekçisi Dayısını Vurdu İzmir’de bir gece bekçisi, tartıştığı dayısını beylik silahıyla vurarak öldürdü.
 1  2  ...  18  19 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !