KINIK HABERLERİ / İzmir

 • Ünlü Klarnetçinin '4.Klarnet Kampı' Sona Erdi, Yeni Şarkısına Klipte Çekti Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici tarafından İzmir’in Kınık ilçesinde düzenlenen "4. Klarnet Kampı" sona erdi.
 • 4. Klarnet Kampı Başladı Türkiye’nin ünlü klarnet virtüozü Hüsnü Şenlendirici’nin İzmir’in Kınık ilçesine bağlı Dündarlı Mahallesindeki çiftlik evinde düzenlediği Klarnet Kampı başladı.
 • Kınık Gençlik Merkezinin Temeli Atıldı İzmir’in Kınık ilçesinde, 500 günde tamamlanması beklenen ve onlarca gencin boş vakitlerini değerlendireceği bir yer olan gençlik merkezinin temeli atıldı.
 • Kepçe Kazı Çalışması Yapıyordu, Çürümüş Ceset Çıktı İzmir’in Kınık ilçesinde, tarlalarda sulama kanalı açmak için iş makinesiyle kaza çalışması sırasında erkek cesedi bulundu.
 • İzmir'de Yapılan Kazı Çalışmasında Ceset Bulundu İzmir’in Kınık ilçesinde sulama kanalı açmak üzere yapılan kazı çalışmasında ceset bulundu.
 • Kınık Ziraat Odası Başkanı Zimmet İddialarıyla İlgili Tutuklandı Zimmet iddiaları sonrası gözaltına alınan Kınık İlçe Ziraat Odası Başkanı Murat Tosun, tutuklanarak cezaevine konuldu.
 • Denizde Boğulan Lise Öğrencisinin Arkadaşları Yasta Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi iken, Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki denizde boğulan Ulaş Güngör’ün ani ölümü, okuldaki arkadaşlarını da yasa boğdu.
 • Kınık Devlet Hastanesi Hizmete Başladı Yapımına 2017 yılında başlanan ve 2019 yılında tamamlanan Kınık Devlet Hastanesi, vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
 • Kınık'ta İlk Muhtarlar Toplantısı İzmir’in Kınık ilçesinde, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından mahalle muhtarlarının ilk toplantısı yapıldı.
 • K.F.C. Gıda'dan Çevreci Sosyal Sorumluluk Projesi Doğaya ve sağlığa uyumlu geleneksel ve yenilikçi ürün portföyüyle 56 ülkeye ihraç eden K.F.C. Gıda A.Ş. çevreye duyarlı sosyal sorumluluk projeleri ile de kendinden söz ettiriyor.
 • Kocaoğlu Açıklaması 'Tarımın Kurtuluşu Şirketleşmede Değil Kooperatifleşme De' İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kınık’tan önemli mesajlar verdi. Tarımın kurtuluşunun şirketleşmede değil, kooperatifleşme de olduğunun altını çizen Başkan Kocaoğlu, AK Parti’nin büyükşehir adayı Nihat Zeybekçi’nin gündeme getirdiği "holding tipi" Tarım A.Ş. modelinin çiftçiden çok şirket karını gözeteceğini söyledi.
 • Orada Bir Öğretmen Var Uzakta Lösemi tedavisi nedeniyle okulundan uzak kalan 17 yaşındaki Ulaş Görkem Kılıç, eylül ayından bu yana evde eğitim için İzmir’in Kınık ilçesine 7 kilometre uzaklıktaki evine gönüllü öğretmen bekliyor. Henüz iki gün önce bazı branş öğretmenlerinin evde eğitime geldiğini belirten Ulaş, “Bütün branş öğretmenlerinin gönüllü olarak bana ders vermesini istiyorum" dedi.
 • İzmir'de Soba Faciası Açıklaması 2 Ölü İzmir’in Kınık ilçesinde, kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen bir çift hayatını kaybetti.
 • Aday Adaylığını Açıklamıştı, Başkan Kocaoğlu Ziyaret Turu Yaptı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için adayını belirlediği Kınık’ta adaylığı açıklanan Ahmet Özkan’a başarılar diledi. Başkan Kocaoğlu, "Kınık’ta yerel yönetime Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını çekmek için yapmamız gereken çalışmaları görüşmek üzere geldik" dedi.
 • Kınık'ta 6 Milyar Ton Kömür Rezervine Ulaşıldı İzmir’in Kınık ilçesinde bir şirketin, 6 milyar ton kömür rezervine ulaştığı, bu rezervden yılda 10 milyon ton kömür çıkartılacağı ve şirketin hazırlıklarını büyük oranda tamamladığı belirtildi. Madende kömüre ulaşan şirketin, bu yıl haziran ayında tam kapasite ile çalışacağı belirtildi.
 • İzmir'de Kınık'a 75 Milyon Lira Bütçe Ayrıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, 2018 yılı içerisinde Kınık’a yapılan yatırımlarla ilgili açıklama yaptı. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İzmir’de ve ilçelerinde de yatırımların hızla devam ettiğini ifade eden Dağ “Kınık’ta sadece Aralık ayında ihalesi gerçekleşen yatırımlara 75 milyon lira bütçe ayrıldı” dedi.
 • Kınık Devlet Hastanesinde Son Rötuşlar Kınıklıların yıllardır özlemle bekledikleri Kınık Devlet Hastanesinde sona gelindi. Hastanenin, ocak ayında hizmete girmesi planlanıyor.
 • Ege'nin Eski Mezunlarına Özel Mezun Kart Ege Üniversitesi, mezun olan öğrencilerin üniversite ile bağını koparmamak adına başlattığı ’Mezun Kart’ın dağıtımına başlanırken, 700’ün üzerinde mezun da ilk üç günde kart başvurusu yaptı. Alınan kart, üniversitede bazı kolaylıklar sağlıyor.
 • Umut Sürüsü İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez uyguladığı ücretsiz küçükbaş hayvan dağıtımı, kırsal kesim için yeni bir gelir kaynağı oldu. Aydın ailesi, Büyükşehir’in verdiği üç koyun ve bir koç ile başladıkları üreticilikte 22 hayvanlık sürüye ulaştı.
 • Kınık'ta Yusuf Güney Coşkusu İzmir’in Kınık ilçesinde Kınık Belediyesi tarafından düzenlenen ’Gençlik Konseri’nde sahne alan Yusuf Güney, Kınıklı hayranlarını mest etti.
 • Türkiye'nin 'Hazır Askerleri' Türk Kızılayı Afet Yönetim Merkezleri, afet durumlarında yürüttüğü insani yardım operasyonlarıyla yaraları sarıyor. Bir afet söz konusu olduğunda en erken 2 saat içerisinde alanda olduklarını vurgulayan Ege Bölge Afet Yönetim Merkezi Müdürü Halil Aksüt, "Bölge olarak 40 bin kişilik barınma ve beslenme hizmeti verecek kapasitedeyiz. Bizler hazır asker gibiyiz" dedi.
 • UMKE Kış Tatbikatı Kınık'ta Yapıldı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) İzmir Başkanlığınca her yıl yapılan ’Kış Şartlarında Temel Kampçılık, Afet ve Olağandışı durumlarda Hayatı İdame Ettirme ve Fizik Kondisyon Eğitimi ve Tatbikat Kampı’ bu yıl 14 Aralık ile 16 Aralık tarihleri arasında İzmir’in Kınık ilçesi Kocaömer Mahallesi’nin dağlık alanında bulunan piknik alanında yapıldı.
 • UMKE'den Kış Tatbikatı Ulusal Medikal Kurtama Ekibi (UMKE) İzmir Başkanlığınca her yıl düzenlenen ’kış kampı’ bu yıl 14 Aralık ile 16 Aralık tarihleri arasında İzmir’in Kınık ilçesine bağlı Kocaomer Mahallesinin dağlık alanında yapıldı.
 • Lastiği Patlayan Tanker Tıra Çarptı Açıklaması 1 Yaralı İzmir’in Kınık ilçesinde, lastiği patlayan bir tanker park halindeki tıra çarptı. Kaza sonucu tır sürücüsünün bacağı kırıldı.
 • MÜSİAD İzmir, Lojistik Sektörünü Masaya Yatırdı İzmirli işadamları, MÜSİAD İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına katılan Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık’la görüşerek lojistik sektöründeki sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.
 • Aliağaspor Kınık Deplasmanından 1 Puanla Döndü İzmir Süper Amatör Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Aliağaspor FK, 6. haftada deplasmanda karşılaştığı Kınık Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.
 • Muşlu İş Adamları Dernekleşecek İzmir’in önde gelen iş adamlarından Suphi Toros, kuracağı derneğin istişaresini yapmak üzere hemşehrileriyle bir araya geldi.
 • Deri'n Fikirlerde Gerçek Deri Propagandasını En İyi Yapan Şampiyonlar Belli Oldu Türk deri sektöründe tasarım ve üretim kalitesini geliştirmek, ihracatta katma değerli ürün payını arttırmak amacıyla Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen “Deri’n Fikirler Deri Tasarım ve Üretim Yarışması”nda en iyi gerçek deri propagandasını tasarımcı Fırat Karapınar ve deri mühendisi Selin Yılmaz’dan oluşan takım“Kitle ve Fikir Yağmuru” adlı teması ile yaptı ve şampiyon oldu.
 • İzmir'de Terör Operasyonu Açıklaması 7 Gözaltı İzmir’de terör örgütü Devrimci Komünarlar Partisi/Birleşik Özgürlük Güçleri’ne (DKP/BÖG) yönelik polis ekiplerince düzenlenen eş zamanlı operasyonda 7 kişi, gözaltına alındı.
 • Kınık Hasat Festivali'nde Ankaralı Ayşe Coşkusu İzmir’in Kınık ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen Hasat Festivalinin üçüncü gününde sahne alan, Ankaralı Ayşe olarak bilinen Ayşe Dinçer izleyenleri coşturdu.
 • Hüsnü Şenlendirici Kınık Hasat Festivali'nde İzmir’in Kınık ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen Hasat Festivalinin 2. gününde sahne alan dünyaca ünlü klarnet virtüözü Bergamalı Hüsnü Şenlendirici sahne aldı. Şenlendirici klarnetiyle seyircileri hem hüzünlendirdi hem de coşturdu.
 • Hap İçerek İntihar Ettiği İddia Edilen Kadın Son Yolculuğuna Uğurlandı İzmir’in Kınık ilçesinde, ’hap içerek intihar ettiği’ öne sürülerek hastaneye kaldırılan ve otopside başına darbe aldığı öğrenilen genç kadın son yolculuğuna uğurlandı.
 • Duva Açıklaması '112 Çalışanları Çocuklarını Komşusuna Bırakmak Zorunda Kalıyor' Demokratik Sağlık-Sen Acil Sağlık Hizmetleri Komisyon Başkanı Jale Duva, Türkiye genelinde 112 personelinin yaşadığı sorunlar hakkında bir çalışma yaptıklarını ifade ederek, kreş sorunu nedeniyle 112 personelinin çocuklarını komşularına bırakmak zorunda kaldığını söyledi.
 • Engelli Adamdan 19 Gündür Haber Alınamıyor İzmir’in Kınık ilçesinde yaşayan ve 9 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir’deki mitingine katıldıktan sonra kaybolan 43 yaşındaki engelli Fatih Arslan’dan 19 gündür haber alınamıyor.
 • Bakan'dan 'Erken Bitirin' Talimatı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kınık’ta yapımı devam eden 25 yataklı Entegre Devlet Hastanesinin 29 Ekim’e yetiştirilmesini istedi. Firma yetkilileri Bakanın bu isteğini kabul etti.
 • Bakan Müezzinoğlu'ndan Kınık Ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanı iken yapılmasına karar verilen Kınık Devlet Hastanesinin inşaat çalışmalarını yerinde incelemek ve Kınıklı Balkan Göçmenler ile öğle yemeğinde buluşmak üzere İzmir’e geldi.
 • Kocaoğlu Açıklaması '81 Vilayet İçinde Parmakla Gösteriliyoruz' Kınık’ın merkeze uzak mahallelerini ziyaret ederek vatandaşla buluşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Yerel kalkınma politikamız, ‘Bir belediye kendi olanaklarıyla kenti ve halkını nasıl kalkındırır?’ sorusuna en güzel cevaptır. Türkiye belediyecilik tarihinde ilk kez üreticiye bu kadar destek veren belediyeyiz. 81 vilayet içinde parmakla gösteriliyoruz. Gelip İzmir modelini öğrenmeye çalışıyorlar” dedi.
 • 16 Mart PKK operasyonu! Sayı artmaya devam ediyor Bu sabah büyük bir operasyonun düğmesine basıldı. Ülke genelinde PKK'lılara operasyon düzenlendi. Sabahın erken saatlerinde başlayan operasyonlar hala devam ediyor. Şu ana kadar çok sayıda gözaltı var.
 • Başbakan Yıldırım Park Açılışı Yaptı Başbakan Binali Yıldırım, İzmir Kınık’ta halka seslenmesinin ardından ilçedeki bir parkın açılışı yaptı ve ardından Kınık Belediyesini ziyaret etti.
 • 'Hayır Dediler, Bitince İlk Onlar Geçti' CHP’yi ‘hayır’ üzerinden eleştiren Başbakan Binali Yıldırım, “Dünyanın en büyük havalimanını yapıyoruz ‘hayır’, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü yapıyoruz, ‘hayır’ diyorlar. Marmaray’ı yaptık ‘hayır’ dediler. Konak Tüneli’ni yaptık, ona da hayır. Bitince ilk onlar geçti" dedi.
 • '7 Seçim Kaybettin, Hala Tek Adamsın' Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ilgili ‘tek adam’ eleştirilerine, "Tek adam gelecekmiş. 7 seçim kaybettin, hala tek adamsın" diye cevap verdi.
 • Başbakan Yıldırım Açıklaması 'Anayasa Erdoğan İçin Değil, Her Doğan İçin' Başbakan Binali Yıldırım, Anayasa değişikliğinin olması gerektiğine işaret ederek, “Binali Yıldırım fanidir gelip geçer, Recep Tayyip Erdoğan fanidir gelir geçer. Bu değişiklik Erdoğan için değil, her doğan için. Bu anayasa miladını doldurdu” dedi.
 • Başbakan Binali Yıldırım Açıklaması İzmir Kınık’ta yağmur altında binlerce vatandaşa seslenen Başbakan Binali Yıldırım, "Kılıçdaroğlu, ’Biz aslında Binali Bey için çalışıyoruz. Onun başbakanlığı gitmesin’ diyor. Binali Beyi ne yapacaksın? Bu ülke kazanacaksa bir Ali de feda olsun, bin Ali de feda olsun" dedi.
 • Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na: 7 seçim kaybetmişsin hala tek adamsın Başbakan Binali Yıldırım, Kınık Taksi Meydanı'nda halka hitap etti.
 • Büyükşehirin Destekleri Örnek Oluyor Tarım ve hayvancılık desteği için teşekküre gelen Kınıklı muhtarları ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bizim yaptığımız tarımsal destekler başka kentlere de örnek olmaya başladı. Bütün belediyeler üretimi ve üreticiyi desteklese, tarım kalkınır. Bu da ülkenin zenginleşmesi demek” dedi.
 • Avukat Son Anda Müvekkilinin Dolandırılmasını Önledi İzmir’in Kınık ilçesinde, telefonda kendini bir şirketin avukatı olarak tanıtıp, ölen kocasının borcu olduğunu ve parayı hemen ödenmezse icraya verileceğini söyleyen şahsa inanan kadın, parayı götürecekken avukatı tarafından dolandırılmaktan kurtuldu. Kısa bir araştırma yapan avukat, ismi verilen avukatın askerde olduğunu ve belirtilen şirketin de olmadığını öğrendi.
 • Üvey Baba Vahşeti Açıklaması Oğlunu Öldürüp Kuyuya Attı İzmir’in Menemen ilçesinde su kuyusunda cesedi bulunan 15 yaşındaki liseli genci üvey babasının öldürdüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan adam, başına keser sapıyla vurarak öldürdüğünü ve cesedini su kuyusuna attığını itiraf etti.
 • İzmir'de Su Kuyusunda Ölü Bulunan Lise Öğrencisi Hakkında Flaş Gelişme İzmir’in Menemen ilçesinde su kuyusunda cesedi bulunan 15 yaşındaki liseli genci üvey babasının öldürdüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan adam, başına keser sapıyla vurarak öldürdüğünü ve cesedini su kuyusuna attığını itiraf etti.
 • Sağlık-Sen İzmir 2 No'lu Şubeden Kan Bağışı Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in kan bağışı çağrısı üzerine, Sağlık-Sen İzmir 2 No’lu Şube yönetimi ve üyeleri kan bağışında bulundu.
 • Özgür Yıldırım Açıklaması 'Nöbet İzni Değil Parasını İstiyoruz' Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, hastane yönetimlerinin sağlık personeline nöbet parasını ödememek için çalışanları ’nöbet izni’ kullanmaya zorladığını öne sürerek, "Bizler nöbet izni değil tuttuğumuz nöbetin parasını istiyoruz" dedi.
 • DHKP-C Mensupları Maden İşçileri Adına Dernek Kurup Provokasyon Yapmış İzmir’in Kınık ilçesinde, iddialara göre DHKP-C mensubu olan ve Maden İşçileri Dayanışma ve Mücadele Derneği adıyla örgütlenen 7 zanlı, jandarmanın operasyonuyla yakalandı. Dernek kuran örgüt mensuplarının, toplumsal hassasiyetler üzerinden halkı sürekli provokasyona teşvik ettiği ortaya çıktı.
 • Kınık'ta Doğal Gaz Çalışmaları Başladı İzmir’in Kınık ilçesinde, uzun yıllar getirilmesi için çaba harcanan doğal gaz çalışmaları başladı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, uzun süredir Kınık halkının hayalini kurduğu doğal gaz için yaptıkların girişimlerin karşılığını aldıklarını belirterek çalışmanın uygulamaya geçişinde emeği geçen Başbakan Binali Yıldırım’a teşekkür etti.
 • Acılı Baba Açıklaması 'Bunu Yapan İnsan Olamaz' İzmir’in Bergama ilçesinde eski erkek arkadaşı tarafından öldürülen genç kızın cenazesi Kınık’ta ikindi namazının ardından gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
 • Eski Erkek Arkadaşı Tarafından Öldürülen Genç Kız Toprağa Verildi İzmir’in Bergama ilçesinde eski erkek arkadaşı tarafından öldürülen genç kızın cenazesi Kınık’ta ikindi namazının ardından gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
 • KOSGEB'in Girişimcileri Sertifika Aldı KOSGEB İzmir Kuzey Müdürlüğü, Kınık Belediyesi ve Bergama Ticaret Odası işbirliği ile düzenlenen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin sertifika töreninde, yeni girişimciler sertifikalarını aldı.
 • MHP'de bir istifa daha MHP kan kaybetmeye devam ediyor. Kınık İlçe Başkanı Hikmet Açan, görevinden istifa etti.
 • Gediz-Bakırçay Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Stratejisi Tanıtıldı “Gediz-Bakırçay Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Stratejisi”nin tanıtım toplantısında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bu uygulamalar önce İzmir’in sonra da ülkemizin kalkınmasında model olacaktır” dedi.
 • Davutoğlu'nun Başdanışmanı İzmir Başbakanlık Ofisinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ekonomiden sorumlu Başdanışmanı ve AK Parti İzmir Milletvekili İbrahim Turhan, İzmir Başbakanlık Ofisinde AK Parti İzmir teşkilatı ile toplantı yaptı. Turhan, yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Geçen 20 ayda bir yerel, iki genel bir cumhurbaşkanlığı seçimi yaşanmasına rağmen 2015 yılının ilk 10 aylık döneminde bütçemiz sadece 500 milyar 400 milyon açık verdi. Bu dünya mali disiplin tarihine geçecek bir rekordur bence.”
 • Müşterilerin Haberi Olmadan 250 Adet Cihazı Zimmetine Geçirdi İzmir’in Kınık ilçesinde bir kişi, 2013 yılından bu tarafa vatandaşları istek ve rızaları dışında internet aboneliği yaparak, müşteriler üzerinden tam 250 adet cihazı zimmetine geçirdi. Dolandırıcılık olayı ise vatandaşların polise başvurması ve gelen yüksek faturalarla ortaya çıktı.
 • Boşuna Ameliyat Edilen Rabia'nın Büyük Şansı Yumurtalık kisti tanısıyla boş yere ameliyat edilen genç kız, Türkiye’de ilk kez uygulanan yöntemle sağlığına kavuştu.
 • Hayalleri Gerçek Oldu Türkiye, Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden 301 madenciyi ve çocuklarını unutmadı. “Soma’nın Hayalleri Var” kampanyasına destek veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’i görmek isteyen madenci çocuklarını ağırladı. Gezi programına katılan çocuklar arasında ilk defa denizi görenler vardı.
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Kınıklı Çiftçilere Yardım Eli İzmir Büyükşehir Belediyesi, şiddetli dolu yağışı nedeniyle ürünleri büyük ölçüde zarar gören Kınıklı çiftçilere yardım elini uzattı.
 • Bakan Eroğlu, Kınık'ta Muhtar Ve STK'larla Buluştu İzmir’in Kınık ilçesinde muhtarlar ve STK’lar ile buluşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kınık ve İzmir’i yatırımlarla uçuracaklarını ifade etti.
 • Kınık'ta Çat Kapı Düğün Kınık'ı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Arpaseki köyünde evlenen gelin ve damadı kırmayarak köy meydanında onlarla çiftetelli oynadı.
 • İzmirli Beşiktaşlılar Kınık’ta Okul Onardı İzmir Beşiktaşlılar Derneği, Soma’da yaşanan maden kazasında en çok kayıp veren köylerden biri olan İzmir’in Kınık ilçesindeki Köseler Köyü’nde bir süredir tadilata ihtiyaç duyan okula maddi destekte bulunarak tadilat yaptırdı.
 • Kınıklı Maden Şehitleri Parkta Ölümsüzleşti Kınık'ta yapılan "Memur-Sen Maden Şehitleri Parkı", Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez ve Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi Abdurrahim Şenocak'ın da katıldığı açılış töreniyle hizmete girdi.
 • Bakan Yardımcısı Etyemez Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, iş kazalarının kader olmaması gerektiğine vurgu yaparak, "Her ne iş yaparsak yapalım, insanların rahatını, huzurunu ve can güvenliğini sağlayacak çalışma ortamları oluşturmak durumundayız" dedi.
 • Kınık'ta ''beyaz Ölüme Son''Paneline Yoğun İlgi Son dönemde gençleri esir alan uyuşturucu illetine karşı belediyelerle, gönüllü yardım dernekleri harekete geçti.
 • Süt Ekonomisi İzmir'de Masaya Yatırılıyor Organik tarımdan hayvancılığa, üretimde teknoloji kullanımından gıda sanayisine pek çok alanda tartışmasız öncü olan İzmir’de, EGİAD Sektör Toplantıları kapsamında "Tarım" başlığı ile süt ekonomisi masaya yatırılıyor.
 • Kaçak Kazı Ölümle Sonuçlanıyordu İzmir'in Kınık ilçesinde kepçeyle izinsiz tarihi eser kazısı yaparken göçük altında kalan bir kişi, itfaiye ekiplerinin yürüttüğü nefes kesen bir operasyonla kurtarıldı.
 1 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !